Polecane gazetkiZimowe wyprzedaże 2018

MarcPol - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.2 (5 głosów)

Brak gazetek

O sieci MarcPol
Marcpol - to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z tradycjami, która działa na rynku od 28 lat. Sklep w swojej działalności kieruje się wartościami. Wizją sklepu jest dostarczanie klientowi produktów najwyższej jakości. Istotą oferty jest prawda o produkcie, czyli jego pochodzeniu, jakości oraz cenie. Sieć dba by każdy produkt pochodził tylko od sprawdzonego dostawcy. Misją sklepu jest aktywne uczestnictwo w życiu oraz rozwój lokalnej społeczności. Pracownicy Marcpola do każdego klienta podchodzą indywidualnie, wkładając troskę oraz świadome i zdrowe odżywianie swoich klientów. Sklep wydaje gazetkę reklamową z najnowszymi promocjami oraz nowościami, które znajdziemy w każdym sklepie. Sklep od wielu lat zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów co przekłada się na liczne nagrody. Marcpol na swoim koncie zdobył nagrody mi.in „ Diamenty Forbesa 2015”, „Społeczne Oblicze Biznesu 2011” czy „Medal im. Jerzego Moskwy”.
Opinie o sieci MarcPol
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Najbliższe sklepy sieci MarcPol
MarcPol znajdziesz w tych centrach handlowych
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.